bootstrap modal form


2. Sınıf

Öykü Sihirbazı 2

Yuva Yayınları tarafından basılan toplam 10 öykü kitabından oluşan sette Sevda (Müjgan) Yüksel'in de iki kitabı yer alıyor: Yaşasın Tatil, Dedem, Anneannem ve Haydi Pikniğe!

Öykü Salıncağı 2

Yuva Yayınları tarafından basılan toplam 10 öykü kitabından oluşan sette Sevda (Müjgan) Yüksel'in de iki kitabı yer alıyor: Temel Reis Bize Gelecek ve Dikkat, Horoz Var

Öykülerle
Değerler Eğitimi 2

Yuva Yayınları tarafından basılan (2017) Sevda Müjgan Yüksel'in kaleme aldığı 10 kitaptan oluşan sette "paylaşmak, sevgi, merak, sorumluluk, dürüstlük, yardımseverlik, cömertlik, düş gücü, sabır, çalışkanlık, kardeşlik, adalet, özgüven, anlayış, merhamet" ele alınan değerler arasında.

3. Sınıf

Gökkuşağından 
Öyküler 3

Yuva Yayınları tarafından basılan toplam 10 öykü kitabından oluşan sette Sevda (Müjgan) Yüksel'in de bir kitabı yer alıyor: Doğum Günün Kutlu Olsun

Sarmaş Dolaş 
Öyküler 3

Yuva Yayınları tarafından basılan toplam 10 öykü kitabından oluşan sette Sevda (Müjgan) Yüksel'in de iki kitabı yer alıyor: Güvercin Tahsin, Anneannemin Kedileri

Öykülerle
Değerler Eğitimi 3

Yuva Yayınları tarafından basılan (2017) Sevda Müjgan Yüksel'in kaleme aldığı 10 kitaptan oluşan sette "konukseverlik, yaşlılara sevgi-saygı, düş gücü, dostluk, kendine güven, sorumluluk, kardeşlik, emeğe saygı, umut, azim, hoşgörü, sabır" ele alınan değerler arasında.

4. Sınıflar

Öykü Akademisi 3 ve 4

Gendaş Yayınları tarafından basılan (1. Baskı, 2011) öğrencilere birer öykünün dünyasında bir öğretim yılı boyunca neler öğrendiklerini anımsatan fasiküller.

Öykü Adası 4

Gendaş Yayınları tarafından basılan (1. Baskı, 2012) 6'şar öykünün yer aldığı 6 fasikülden oluşan bir set. 4. sınıf öğrencilerine öykülerin dünyasında bir öğretim yılı boyunca neler öğrendiklerini de anımsatmaktadır.

Öykü
Sarmaşığı 4

Yuva Yayınları tarafından basılan toplam 10 öykü kitabından oluşan sette Sevda (Müjgan) Yüksel'in de dört kitabı yer alıyor: Rüzgargülünün Masalı, Bisiklet Rüyası, Kahraman Nisa, Gülen ve Uğur.

Öykülerle Değerler
Eğitimi 4

Yuva Yayınları tarafından basılan (2018) Sevda Müjgan Yüksel'in kaleme aldığı 8 kitaptan oluşan sette "konukseverlik, yaşlılara sevgi-saygı, düş gücü, dostluk, kendine güven, sorumluluk, kardeşlik, emeğe saygı, umut, azim, hoşgörü, sabır" ele alınan değerler arasında.

5. Sınıflar

Sevda Müjgan Kitaplığı

Gendaş Yayınları tarafından basılan sette Sevda Müjgan'ın 4. ve 5. sınıf öğrencileri için kaleme aldığı toplam 10 kitabı yer almaktadır: Korkak Kızlar Cesur Erkekler, Sonsuz Sonsuza Kadar, O Büyük Uğultu, Salyangozdan Korkan Annem ve Biz, Şenyuva Apartmanı'nın Maceraları, Lila Renkli Köpek, Hezarfen'le Uçuyoruz, MaviKanat'ın Kızılderili Çadırı, Hoplar Ülkesinde Işıl Işıl, Beni İnciten Aptal Dünya.

Öykü Adası 5

Gendaş Yayınları tarafından basılan (1. Baskı, 2012) 6'şar öykünün yer aldığı 6 fasikülden oluşan bir set. 5. sınıf öğrencilerine öykülerin dünyasında bir öğretim yılı boyunca neler öğrendiklerini de anımsatmaktadır.

Kahraman Benim

Yeni Umut Yayınları tarafından basılan (2011) kitapta toplam yedi öykü yer almaktadır.

6. - 7. - 8. Sınıflar

Revenge Adlı Çiçek

1. baskısı (2007) Gören Kalpler Eğitim Derneği tarafından yapılan romanın, 2. baskısı (2014) Morpa Yayınları tarafından yapıldı.

Jako Olayı

Morpa Yayınları tarafından basılan (2014) kitap fantastik bir romandır.

© sevdamujganyuksel 2017  - Her hakkı saklıdır.